USD:  28.61  28.91   EUR:  34.84  35.44  

Луцкий домостроительный комбинат

ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» - одна з провідних будівельних компаній м. Луцька, яка була створена у 1998 році на базі місцевого заводу великопанельного домобудування, та до сьогодні займає лідерські позиції на ринку житла в обласному центрі.

Основним видом діяльності ПрАТ "Луцький домобудівельний комбінат" є будівництво сучасного комфортного житла за передовими будівельними та енергозберігаючими технологіями з індивідуальними системами опалювання та даховими котельнями. 

Підприємство оснащене сучасними машинами та механізмами для проведення повного комплексу будівельно-монтажних робіт. При будівництві житлових будинків, значна частина будівельних матеріалів виготовляється на власному заводі та випробовується у лабораторії комбінату на відповідність державним будівельним нормам.

За трудові здобутки колектив підприємства неодноразово був відзначений керівництвом держави, області та міста. У 2004-2008рр. переможець конкурсу «Кращі товари та послуги Волині». В 2005р. 2006р. 2007р. Лауреат всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». З 2010 року ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» - учасник програми «Доступне житло» у Волинській області, а у 2013 році лауреат Всеукраїнської премії будівельної галузі IBuild Ukraine 2013р., в номінації «Кращий учасник програми доступного житла» та «Краща регіональна компанія».

Генеральному директору Вайману Руслану Олексійовичу у 2007 р. присвоєно почесне звання «Заслужений будівельник України», а в 2012 році нагороджено грамотою Верховної Ради України.

Участвует в номинациях:
  • Надежный застройщик
    ...
    10
Организаторы и партнеры конкурса