UA
17.07.2021, 09:50

По воде и бездорожью. 6 вездеходов, созданных в Украине – фото

Що дарує більшу свободу, ніж можливість проїхати на авто будь-яке бездоріжжя, піднятись на схил чи навіть пропливти водою?

Будь-яке авто на таке не здатне. А от всюдиходи – ще й як. Українці створюють унікальні машини, які здатні проїхати ледь не будь-які перешкоди.

LIGA.net зібрала шість всюдиходів, створених в Україні. 

2/6

THOR

Про цей український снігоболотохід відомо порівняно мало. Творці двотонного "Тора"  – абсолютно непублічні. Зі ЗМІ відомо лише, що це ентузіасти з Дніпра, які в минулому займалися автоспортом та витратили на створення "Тора" три роки життя. 

Натомість про всюдихід інформації на сайті розробників у рази більше. За основу для Thor взято дволітровий турбодизель General Motors на 200 к.с. Максимальна швидкість, яку здатне розвивати авто, – 75 км/г. Також "Тор" плаває у воді – з максимальною швидкістю 7 км/год.

Автомобіль має кузов зі скловолокна та створений для полювання та риболовлі. Як стверджують розробники, "довезе вас туди, куди ні на чому іншому дістатися неможливо".

У "Тора" немає керма (натомість є система держаків), а трансмісія авто, на відміну від Sherp, не має ланцюгів. 

У базовій комплектації машина коштує від $105 000, усі деталі для неї, окрім двигуна, виробляються в Україні, повідомив один із розробників в інтерв’ю автовлогеру з Казахстану.  

У 2018 році всюдихід брав участь у кількох виставках, розробники заявляли про початок серійного виробництва та інтерес до західних ринків. Однак станом на липень 2021 року про "Тор" немає згадок у медіа, а номер, вказаний на сайті, не обслуговується.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости