UA
17.07.2021, 09:50

По воде и бездорожью. 6 вездеходов, созданных в Украине – фото

Що дарує більшу свободу, ніж можливість проїхати на авто будь-яке бездоріжжя, піднятись на схил чи навіть пропливти водою?

Будь-яке авто на таке не здатне. А от всюдиходи – ще й як. Українці створюють унікальні машини, які здатні проїхати ледь не будь-які перешкоди.

LIGA.net зібрала шість всюдиходів, створених в Україні. 

3/6

Nomad 

Thor став прототипом для нового вдосконаленого всюдихода від команди українців – Nomad (англ. "кочівник"), повідомив в інтерв’ю програмі Security Talks директор компанії Mad Nomad Вадим Шкавро. 

"Ми сильна команда з колишніх бойових офіцерів і спортсменів-екстремалів, які розуміють що таке техніка, екстрим і дозвілля", – йдеться про розробників на сайті компанії. 

Зараз "Кочівник" уже вийшов "у серію" (10 машин), однак кожне авто замовник може підлаштувати під свої потреби, повідомив Шкавро.

Хоча у призначенні авто зазначено "для рибалок, мисливців, розваг, мандрівок", машина явно здатна на більше, зокрема її можливо використовувати для армії. У Mad Nomad розраховують на цю нішу: кореспондент LIGA.net зустріла модель всюдиходу на спеціалізованій виставці "Зброя та безпека-2021".

"Кочівник" вагою 2,2 тонни здатен буксувати техніку, яка у десятки разів перевищує його власну. У експерименті Defense Express Nomad доволі спокійно потягнув одразу БТР-3 з "Дозор-Б", загальна вага яких становить близько 20 тонн. Також Nomad зміг взяти на себе роль аеродромного тягача та потягнув Boeing-737, вага якого становили близько 40 тонн.

Всюдихід Nomad має низку унікальних особливостей, які вдало відрізняють його від моделей конкурентів, зокрема значний крутний момент на колесах, який складає близько 10 000 нМ. 2,8-літровий турбодизельний двигун у поєднанні з 6-ступененевою механічною коробкою передач дозволяють розганяти "Кочівника" до 47 км/год.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости