UA
17.07.2021, 09:50

По воде и бездорожью. 6 вездеходов, созданных в Украине – фото

Що дарує більшу свободу, ніж можливість проїхати на авто будь-яке бездоріжжя, піднятись на схил чи навіть пропливти водою?

Будь-яке авто на таке не здатне. А от всюдиходи – ще й як. Українці створюють унікальні машини, які здатні проїхати ледь не будь-які перешкоди.

LIGA.net зібрала шість всюдиходів, створених в Україні. 

6/6

"Найекстремальніший шкільний автобус у світі" Praetorian 

Перший автобус-позашляховик з назвою Praetorian компанія Torsus українців Вахтанга Джукашвілі та Юлії Хомич представили ще у 2018 році. Тоді його презентували як "перший у світі позашляховий автобус для важких умов". 

У 2020 році унікальний автобус від українців отримав одразу дві престижні міжнародні відзнаки: Red Dot Design Award та German Innovation Award. 

Зараз компанія базується у Чехії. У травні 2021 року Torsus представила свій відомий автобус-позашляховик Praetorian у оновленому дизайні. 

Новинка отримала світлодіодну оптику замість галогенних фар та кращу систему кондиціонування. Вона здатна перевозити до 36 пасажирів. 

На випадок пожежі в паливній системі та біля двигуна передбачена система пожежогасіння BlazeCut, яку доповнюють вогнетривкі матеріали. 

Та база автобуса-позашляховика залишилася тією ж – 286-сильний дизельний двигун і потужна трансмісія 4х4. Praetorian здатний долати схили до 65 градусів та водні перешкоди глибиною до 90 см. Царини його застосування: пошуково-рятувальні експедиції, робота аварійно-рятувальних служб, доставляння робітників бригад, сафарі-туризм.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости