UA
12.06.2021, 10:50

Шесть украинских электрокаров: от минивена до броневика. Фото

Днями оновлені моделі електрокарів від українського виробника "Електропрайд" представили на виставці у Києві. LIGA.net розповідає про новинку і ще про п'ять електричних авто, які зробили українці – і вдома, і за кордоном.

Як вони виглядають та скільки коштують?

3/6

Українська "Єва"

Наприкінці квітня 2021 року науковці Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (Сєверодонецьк, Луганська обл.) презентували концептуальну модель автомобіля з комбінованим електроживленням під назвою "Єва".   

"Він є цілком функціональним та в запропонованому вигляді здатний проїхати до 100 км та розвивати швидкість до 80 км/год. Швидкість обмежена програмно", – розповів керівник конструкторської групи, проректор з наукової роботи університету професор Олексій Целіщев.

Авто оснащене електродвигуном, електробатареєю (конструкцією передбачено встановлення до двох акумуляторів) та має рамну конструкцію. Кузов виготовлено зі склопластику.

Також "фішкою" є сонячні батареї на даху та капоті авто (підзаряджатимуть основну батарею і забезпечуватимуть додаткових 0-30 км на день). 

Далі у планах розробників виведення "Єви" на передсерійне виробництво та доведення максимальної прохідності на одному заряді до 500 км. Коштуватиме електрокар, за розрахунками розробників, близько $12 000.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости