UA
12.06.2021, 10:50

Шесть украинских электрокаров: от минивена до броневика. Фото

Днями оновлені моделі електрокарів від українського виробника "Електропрайд" представили на виставці у Києві. LIGA.net розповідає про новинку і ще про п'ять електричних авто, які зробили українці – і вдома, і за кордоном.

Як вони виглядають та скільки коштують?

6/6

Електросуперкар Himera-Q

Прототип суперкара з назвою Himera-Q представили на київській виставці ще у 2017 році. На чолі проєкту перебуває виходець з України Андрій Джазовський, який, судячи з соцмереж, живе в Монако. 

Прототип розробили в Барселоні, до цього долучилися й українські інженери, після чого доставили в Україну, щоб показати співвітчизникам, розповідав Джазовський в коментарі Автоцентр

Трохи пізніше промайнув у Латвії. Почати випуск в серії розробники обіцяли в листопаді 2017 року. Тоді до автівки була прикута увага багатьох автолюбителів. 

Ще б пак! Під футуристичним капотом суперкару розробники обіцяли розмістити одразу чотири електромотори (по одному на кожне колесо) сумарною потужністю 1000 к.с.. Батарея суперкара повинна забезпечувати запас ходу 750-1000 км.

Крім електричної версії, Дзазовський анонсував до випуску й варіант зі звичним двигуном внутрішнього згоряння: тоді йшлося про V10 від Audi R8.

Однак попри великий інтерес та сподівання, інформації про вихід в серію Химери так і немає у 2021 році, сам Джазовський майже перестав ділитися новинами про авто.

Можливо, причиною для цього стала ціна на новинку: за бензинову версію розробники розраховували отримувати 500 000-550 000 євро. Версія на електротязі взагалі мала коштувати понад 700 000 євро.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andrii Dzhazovskyi (@mustang0025)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости