UA
04.02.2021, 08:52

IKEA пришла, кто дальше? 6 брендов, которых все еще ждут украинцы. Apple, PayPal и другие

1 лютого шведська компанія IKEA, найбільший світовий ритейлер меблів та товарів для дому, нарешті відкрила свій перший магазин в Україні. Процес приходу IKEA в Україну розтягнувся на 15 років, у день відкриття попри пандемію, були черги. 

Читайте також: Чужакам здесь не место? IKEA уже в Киеве. Приключения честных шведов в Украине

Яких відомих світових брендів українці все ще чекають та які новини щодо їх приходу?

3/6

PayPal

PayPal – міжнародна електронна платіжна система, є підрозділом компанії eBay. Найпоширеніший у світі спосіб розрахунків в інтернеті (PayPal) використовують понад 230 млн користувачів у 190 країнах світу. Система працює посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи надійність оплати платіжними картами VISA, MasterCard, American Express та інших систем. 

У січні 2021 року уродженець України Макс Левчин, який був співзасновником та розробником PayPal разом з Ілоном Маском, став офіційним мільярдером після виходу на IPO його стартапу Affirm.

Але навіть те, що її розробляв киянин, ніяк не наближує PayPal до України. Спроби привести платіжну систему в Україну тривають роками. У 2018 році в Україні запустився дочірній підрозділ PayPal – Xoom: в українців з’явилася можливість створювати акаунти, прив’язувати до них свої картки, щоб розраховуватися на іноземних сайтах. Однак досі неможливо приймати та виводити гроші з рахунку. 

У січні 2020 Володимир Зеленський звернувся до президента компанії з пропозицією працювати в Україні та отримав відповідь, що така можливість розглядається. А вже в лютому засновник monobank Дмитро Дубілет, який займав тоді пост в українському уряді, пояснив, що для приходу PayPal немає жодних регуляторних обмежень, просто Україна нецікава для платіжної системи. 


корреспондентка LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Теги: apple, tesla, Paypal, starbucks, ikea, Lidl
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости