UA
04.02.2021, 08:52

IKEA пришла, кто дальше? 6 брендов, которых все еще ждут украинцы. Apple, PayPal и другие

1 лютого шведська компанія IKEA, найбільший світовий ритейлер меблів та товарів для дому, нарешті відкрила свій перший магазин в Україні. Процес приходу IKEA в Україну розтягнувся на 15 років, у день відкриття попри пандемію, були черги. 

Читайте також: Чужакам здесь не место? IKEA уже в Киеве. Приключения честных шведов в Украине

Яких відомих світових брендів українці все ще чекають та які новини щодо їх приходу?

6/6

Lidl

 

У 2020 році засновник мережі супермаркетів-дискаунтерів Lidl Дітер Шварц очолив рейтинг найбагатших людей Німеччини за версією місцевого видання, передає DW. Його сукупний статок оцінюють у 41,8 млрд євро. Schwarz Group, до якого входить Lidl,  – найбільший європейський ритейлер та четвертий за величиною роздрібний продавець у світі за доходами, свідчить рейтинг Forbes за 2020 рік. 

Дискаунтер Шварца працює у 32 країнах. У листопаді минулого року Lidl зайшов на ринок Латвії й змусив неабияк занервувати місцевих гравців, "на старті" пропонуючи у півтори рази вищі зарплати, ніж прийнято в латвійському ритейлі, пише естонське видання PostTimees.

До цього німецький гігант уже встиг успішно розгорнути мережу в сусідніх Литві та Естонії. Втім попри близькість ринків, про офіційні плани приходу Lidl до України наразі нічого невідомо.

Lidl був взірцем для засновників мережі АТБ, але все ж суттєво відрізняється від німецького еталону.


корреспондентка LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Теги: apple, tesla, Paypal, starbucks, ikea, Lidl
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости