UA
07.11.2020, 12:41

Будь, как Tesla. 5 электросамокатов и e-велосипедов, которые создали в Украине – фото

Українці виробляють електросамокати та електровелосипеди як масово, так і в гаражах. Є навіть дитячий є-байк з дерева, який нагадує назвою автівку Ілона Маска. 

Як виглядає цей електротранспорт, що вміє та скільки коштує.

LIGA.net зібрала п'ятірку вітчизняних виробників.

5/5

Електросамокати MoveOne design

Самокати під брендом MoveOne design розробили Ростислав Потопаєв та Костянтин Киричук, а переводити його на електричну тягу допомагав Валентин Панченко. 

Саме Панченко допоміг налагодити випуск електросамокатів у Києві. В інтерв’ю UA TV співзасновник MoveOne розповів, що завдяки своїй унікальній конструкції – колеса електроскутера MoveOne у понад два рази більші за звичні для самокатів – транспортний засіб більш зручний для умов українських доріг та енергоощадніший. Секрет MoveOne – у колесах від дитячих велосипедів – загалом замінити будь-яку деталь самокату буде дуже легко, каже Панченко, адже вони є у будь-якому веломагазині. 

Сталева рама додає самокату надійності, його вага не перевищує 19,5 кг. Параметри дозволяють розмістити його у багажнику більшості легкових авто. Розробники обіцяють, що на одному заряді самокат зможе проїхати до 50 км шляху.

Максимальна швидкість - 30 км/год.


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости