UA
03.08.2020, 18:51

Превратить Киев в рай для велосипедистов реально. Кейсы Амстердама, Парижа и Берлина

Минулого тижня на LIGA.net вийшов великий текст про те, якої велоінфраструктури не вистачає Києву.

Ми продовжуємо тему. 

LIGA.net поцікавилась, як велосипедисти відвойовували місто у машин в трьох європейських столицях та що з цього досвіду можуть використати Київ та інші українські міста. 

Ось як до розбудови велоінфраструктури підійшли в Амстердамі, Берліні та Парижі.

3/3

Париж

Мерка Парижа Анн Ідальго, яку в червні переобрали на посаду, у передвиборчій програмі пообіцяла зробити велосипед основним видом транспорту для столиці Франції. Місто вже змінилося до невпізання за останні кілька років через "радикальний урбанізм" Ідальго, пише The City Fix.

Вона запропонувала віддати набережні пішоходам та велосипедистам на постійній основі. Проавтомбільне лобі довго судилося із мерією, однак в 2018 році суд став на бік Ідальго. 

Мерія оголосила план: прибрати з міських вулиць 72% паркувальних місць та перетворити Париж на "15-хвилинне місто". Все необхідне, від робочих місць і магазинів до культурних та освітніх інституцій, має знаходитись не далі 15 хвилин пішки або на велосипеді.

У місті продовжують будувати нові велодоріжки, велосипедистам дозволять їздити по зустрічній на односторонніх вулицях з обмеженням швидкості в 30 км/год, запропонують субсидії на покупку електровелосипедів та забезпечать 10000 нових велопарковок, обіцяє Ідальго.

У 2010 році велосипедом пересувалося 3% парижан, за десять років їхня кількість зросла на 30%. У мережі можна знайти десятки відео із тим, як виглядали вулиці Парижа 8-10 років тому та якими вони стали зараз.


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости