UA
04.01.2021, 13:14

Не самый плохой год. 7 важных инфраструктурных мегапроектов 2020-го

Попри пандемію людство продовжило вкладати гроші та зусилля в розвиток інфраструктури.

У 2020 році в світі з’явився перший тунель на дні океану, "найстрункіший" хмарочос, безпілотний підвісний поїзд та інші важливі й цікаві об'єкти.

Ми обрали сім мегапроєктів, які зробили світ цікавішим.

3/7

Найтонший у світі хмарочос

Хмарочос розташований на 111 West 57th Street в Манхеттені – дуже близько до Центрального парку, де квадратні метри коштують екстремально дорого. Будівлю називають Steinway Tower – на честь однойменного фортепіанного салону та концертного залу, розташованого поруч.

Steinway Tower має найменше співвідношення ширини та висоти серед усіх побудованих хмарочосів на планеті – 1:24, а ширина будівлі – 18 метрів. За формою він схожий на гусяче перо. Висота будівлі – 435 метрів, що робить його третім найвищим хмарочосом Нью-Йорка та четвертим найвищим у США. У ренкінгу світових найвищих будівель Steinway Tower посідає 28 місце. 

На початку пандемії будівництво довелося загальмувати, однак вже у вересні оздоблення фасаду хмарочоса завершили. У будівельній компанії "задоволені продажем" навіть у ковідний 2020 рік: у листопаді уклали угоду на придбання квартири в цій будівлі – пентхаус на 72 поверсі, вартістю $57 млн. Всього в будівлі 82 поверхи та 60 апартаментів. Мінімальна ціна на апартаменти з двома спальнями у Steinway Tower стартує з $8,8 млн.


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости