UA
04.01.2021, 13:14

Не самый плохой год. 7 важных инфраструктурных мегапроектов 2020-го

Попри пандемію людство продовжило вкладати гроші та зусилля в розвиток інфраструктури.

У 2020 році в світі з’явився перший тунель на дні океану, "найстрункіший" хмарочос, безпілотний підвісний поїзд та інші важливі й цікаві об'єкти.

Ми обрали сім мегапроєктів, які зробили світ цікавішим.

6/7

Успішний тест Hyperloop з пасажирами на борту

2020 став вдалим для ще одного проєкту Маска – вакуумного поїзда для переміщення пасажирів і вантажів на великі відстані в капсулах Virgin Hyperloop. 8 листопада вперше в історії відбувся тестовий запуск капсули XP-2 з пасажирами на борту на випробувальному полігоні DevLoop довжиною в 500 м – він виявився успішним. Першими пасажирами стали співзасновник і технічний директор Virgin Hyperloop Джош Гігель та директорка з пасажирських перевезень Сара Лучіан.

Капсулу вдалося розігнати до 167 км/год, у майбутньому розробник розраховує на швидкість 966 км/год. Коли капсула "вийде в серію", її пасажиромісткість становитиме 28 осіб, зазначив Гігель.

Влітку Міністерство транспорту США оприлюднило звіт, у якому зазначено, що Hyperloop можна безпечно інтегрувати в існуючу транспортну систему "шляхом повторного використання, модифікації та інтеграції існуючих (технічних) стандартів з інших видів транспорту та (в деяких випадках) нетранспортних секторів".

Читайте також: События и цифры от которых "захватывает дух" и "отвисает челюсть": итоги от The Economist


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости