UA
26.09.2020, 09:30

От Tesla до гуцульского вертолета. Что строят украинцы в своих гаражах и квартирах – фото

У своїх квартирах та гаражах українці винаходять та будують унікальні транспортні засоби.

Ми знайшли шість цікавих прикладів. 

6/6

Українська електровантажівка CoolOn

Компанія з Кривого Рогу Murmuration Technology працює над створенням першої української міської електровантажівки CoolOn. Один із засновників компанії — Віталій Бризгалов з командою з початку війни допомагає армії, виробляючи дрони та модернізуючи військову техніку.

Команда з шести розробників планує налагодити серійне виробництво електровантажівки CoolOn вже наступного року, повідомляє 1kr.ua. Електрокар буде зібрано виключно з українських деталей.

За попередніми підрахунками вартість CoolOn сягатиме $16 000. Електромобіль отримає літієвий акумулятор LiFePO4 з ємністю 40 кВтг, повного заряду якого повинно вистачати на 200 км ходу. Ємність акумулятора можливо зменшувати або збільшувати залежно від потреб замовника завдяки модульній конструкції, пояснює Бризгалов.

Як силову установку використають електродвигун, який розроблений і виробляється самою компанією. Залежно від типу приводу та кількості двигунів, потужність авто складе від 30 до 80 кВт. Один із варіантів електровантажівки отримає кубічний дизайн з довжиною 5000 мм, шириною 1700 мм та висотою 2100 мм.

CoolOn стане у пригоді сервісним службам, комунальним підприємствам і, звісно, доставки, розповідає Бризгалов на TEDx. Команда одразу націлюється вийти на європейський ринок. 


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости