21.11.2020, 11:25

Почти полетели! 8 прототипов летающих авто, готовых ко взлету – фото

На початку листопада літаючий автомобіль PAL-V Liberty отримав дозвіл на пересування дорогами загального користування від Управління транспортних засобів Нідерландів – зараз йому дозволено легально пересуватися дорогами всього ЄС.

Це перша офіційна сертифікація подібних авто в світі. Які ще прототипи літаючих авто вже найближчими роками можуть стати звичним транспортними засобами? 

LIGA.net знайшла ще сім прикладів.

4/8

Volocopter

Двомісний 18-роторний мультикоптер від німецької компанії Volocopter (з інвестиціями Daimler та Intel) у 2019 році пройшов успішні випробовування. Електричний транспортний засіб Volocopter 2Х під час випробовування розвивав максимальну швидкість у повітрі до 100 км/год. Повного заряду акумулятора вистачає на близько 30 хвилин (у крейсерському режимі в повітрі він може просуватись до 30 км зі швидкістю всього 70 км/год задля меншої витрати палива). 

У 2019 році пасажирський дрон піднявся в небо над аеропортом Гельсінкі. За словами компанії, це перший випадок, коли такий апарат виконав політ в повній інтеграції з системами міжнародного аеропорту.

У жовтні 2020 року виробник оголосив перший у світі публічний продаж бронювань авіарейсів на своєму таксі: 100 замовлень доступні за ціною 300 євро.

Зараз Volocopter готується до запуску графіку комерційних рейсів по всьому світу впродовж найближчих двох-трьох років та очікує на сертифікацію. Компанія вже розробила дизайн терміналів VoloPort для прийому своїх мультидронів. 


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ