21.11.2020, 11:25

Почти полетели! 8 прототипов летающих авто, готовых ко взлету – фото

На початку листопада літаючий автомобіль PAL-V Liberty отримав дозвіл на пересування дорогами загального користування від Управління транспортних засобів Нідерландів – зараз йому дозволено легально пересуватися дорогами всього ЄС.

Це перша офіційна сертифікація подібних авто в світі. Які ще прототипи літаючих авто вже найближчими роками можуть стати звичним транспортними засобами? 

LIGA.net знайшла ще сім прикладів.

7/8

Airbus

Від представленого у 2018 році автономного безпілотника з вертикальним зльотом та посадкою (eVTOL) з назвою Vahana Airbus нещодавно відмовився. Та в європейського конкурента Boeing ще залишилася модель повітряного електротаксі CityAirbus.

Мультикоптер від Airbus здатен перевозити до чотирьох пасажирів в автономному режимі. Виробник називає це ідеальним транспортом для перевезення людей в умовах міста та обіцяє низький рівень шуму.

Дальність польоту повністю електричного CityAirbus на тестах – близько 50 км, а максимальна швидкість – 120 км/г. Компанія розраховує довести цю модель до серійного виробництва вже до 2025 року. Про ціни поки нічого невідомо.


корреспондент LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ