ГК ЛІГА скасовує відрядження та вводить заходи з протидії коронавірусу
ГК ЛІГА

У зв’язку з поширенням інфекції коронавірусу та враховуючи останні рішення Кабінету Міністрів та Київської міської державної адміністрації про тимчасове обмеження масових заходів в Україні, Компанії ГК ЛІГА тимчасово припиняють свою участь в усіх зовнішніх заходах та скасовують корпоративні заходи і масові соціальні проекти.

Жодна компанія, яка входить до складу ГК ЛІГА, не припиняє роботу та розвиток своїх проектів. Але задля попередження розповсюдження масового зараження небезпечним вірусом, та з позиції турботи про наших співробітників ми приймаємо усіх необхідних заходів.

ГК ЛІГА скасовує відрядження та вводить заходи з протидії коронавірусу

В Бізнес-центрі "ЛІГА" та інших офісах компаній ГК ЛІГА щодня проводяться превентивні заходи безпеки щодо запобігання розповсюдження інфекцій:

-ретельні профілактичні вологі прибирання;

-антибактеріальна обробка поверхонь на кухнях та санвузлах;

-дезінфекція паром та часте позапланове прибирання;

-знезараження повітря за допомогою бактерицидних опромінювачів (бактерицидних ламп).

Окрім цього, на кожному поверсі БЦ ЛІГА та в інших офісах розміщена пам'ятка з рекомендаціями від МОЗ України про профілактику захворювання коронавірусом.

Співробітникам Компаній Групи ми наполегливо рекомендуємо утриматиматися від туристичних закордонних поїздок та скасувати усі відрядження.

У цей непростий час ми продовжуємо рухатися вперед і закликаємо всіх не піддаватися паніці, а стежити за своїм здоров’ям та дотримуватись рекомендацій. На даний момент жодного випадку зараження в столиці не підтверджено.