UA
25.04.2021, 10:00

Новинки автосалона в Шанхае: убийцы Tesla, гибрид от Maserati и 1000 км на одном заряде

Шанхайський автосалон – чи не єдина настільки масштабна подія у 2021 році, яка відбулась попри світову пандемію. Автовиробники мали достатньо часу, щоб підготувати вражаючі машини.

Основні тенденції: електрокари та кросовери – на піку популярності, але знайшлося місце й для класики та справді неординарних моделей. 

Ми обрали вісім найцікавіших автівок. 

1/8

Toyota BZ4X

 

Toyota представила в Шанхаї нове електричне сімейство bZ (beyond Zero – англ. "за межами нуля"), яке до 2025 року повинне розширитись до семи моделей. Японська компанія розробляла лінійку спільно з Subaru, тож ще вісім моделей bZ можна очікувати від "дочки" Toyota.  

Перша електрична модель від суббренду Toyota має назву bZ4Х і за габаритами схожа на кросовер RAV4, однак колісна база дещо ширша, тому в салоні буде більше простору.

Основою для електрокросовера стала електрична платформа e-TNGA, яка дозволяє будувати автомобілі з переднім, заднім і повним приводом. Також на даху можлива установка сонячних батарей.

З "фішок" bZ4Х – кермо у вигляді штурвалу, як у Tesla. Деталей технічних характеристик новинки наразі немає – модель представлена в статусі концепту. 

Серійне виробництво bZ4Х планують розпочати влітку 2022 року, приблизно тоді ж може вийти версія авто від Subaru. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости