22.01.2021, 12:23

Стать, как Tesla. Техкомпании выпустят свои электрокары: oт Apple до Alibaba – фото

Після успіху Tesla у гру за серця та гаманці тих, хто мріє про електрокар, вступають бренди, які ми звикли бачити на своїх смартфонах, ноутбуках чи фотоапаратах – відомі техногіганти на кшталт Apple чи Sony.

Які електрокари вони пропонують?

1/5

PlayStation на колесах від Sony

Японський виробник електроніки Sony розпочав 2021 рік з тестування дебютного електрокара власного виробництва. Перша автівка від розробників ігрової приставки PlayStation та сотень інших побутових товарів називається Vision-S. Нещодавно її випустили на дороги австрійського Ґраца, а концепт презентували ще під час виставки CES-2020 рік тому. Розробляли авто спільно з Bosch, NVIDIA та автовиробником Magna Steyr.

Два електромотори Vision-S сумарною потужності 544 к.с. дають можливість розігнати електроседан Sony до 100 км/г за 4,8 секунди. Максимальна швидкість повнопривідної новинки від японського техногіганта – 240 км/г. 

Автівка має 40 сенсорів, величезний дисплей, який займає всю передню панель у салоні авто. У авто можна грати у відеоігри за допомогою контролера від PlayStation. Керувати мультимедіа та самою машиною можливо голосом та жестами, система також має функцію розпізнавання обличчя власника.

Інформації щодо батареї електрокару від Sony немає. За попередньою інформацією, виробник не збирався запускати її в масовий продаж. Однак чотири різні кольори кузова авто та те, що тестову модель вирішили тестувати"під камуфляжем", змушують сумніватися, що Sony справді відмовиться від її продажу. 


корреспондентка LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости