UA

Будущее едет в Украину: что ждет рынок электрокаров в 2019-м

Будущее едет в Украину: что ждет рынок электрокаров в 2019-м

директор сети электрозаправочных комплексов ТОКА, совладелец BLS Car Rental
24.01.2019, 09:00

Почему 2019 может стать прорывным для электромобилей (укр.)

Вже ніхто не сумнівається у тому, що 2018 рік став важливим для розповсюдження електромобілів в Україні. Виходили нові гравці як на ринок електрокарів (офіційно стартували продажі Renault та Jaguar) так і на інфраструктурний ринок - новим оператором електрозаправок стала компанія Strum з групи ДТЕК. Кількість продажів електромобілів побила всі рекорди, а Верховна Рада та уряд зробили назустріч електрокарам дуже вагомі кроки.

Однак чи не піде за роком бурхливого розвитку рік нудного відпливу? Давайте дивитися разом на передумови та робити висновки.

В 2018 році кількість електромобілів в Україні зросла на 5557 зареєстрованих автівок, що на 73% більше, ніж роком раніше. В основному це були б/в авто 2014 або 2015 року випуску.

Чи не найбільшу роль у такому зростанні відіграли фактори пільгового ввозу електрокарів без ПДВ (ця норма була продовжена Верховною Радою аж до 2022-го року), а також банальні розрахунки: при нинішній вартості електроенергії в Україні підзарядка електрокара обходитиметься в 10 і навіть більше разів дешевше, аніж заправка авто з ДВЗ.

До того ж, значне зростання ринку електромобілів - це світова тенденція. Якщо в минулому році в світі продали 2,1 млн електрокарів, то в цьому році експерти галузі прогнозують збільшення цієї цифри до 2,7 млн. Якщо додати сюди ще й всесвітню орієнтацію на потужний розвиток відновлюваних джерел енергії та курс на зменшення викидів парникових газів після Паризької кліматичної конференції, картина стане іще чіткішою.

Електромобілі займають в логічному ряду "зменшення викидів / збільшення енергії з ВДЕ /зупинка підвищення температури на планеті" дуже серйозне місце, тож не дивно, що чимало держав, а передусім Китай, роблять ставку на "зелений" транспорт.

Іще один фактор - майбутні законодавчі зміни, що стимулюватимуть українців активніше купувати авто на електричній тязі. Мова йде про законопроекти №8159 та №8160.  Серед окремих їх норм - тимчасове звільнення від уплати пенсійного збору при першій реєстрації авто, зобов’язання обладнати електрозарядками 5% кожної платної парковки та чимало іншого. Законопроекти уже подано до Верховної Ради - тож можна розраховувати на їх стимулюючий ефект уже в 2019-му році.

Кількість електромобілів в Україні й надалі активно зростатиме. Кінцева цифра реєстрації електрокарів протягом року має бути в діапазоні від 8000 до 10 000 авто.

При нинішній вартості електроенергії в Україні підзарядка електрокара обходитиметься в 10 і навіть більше разів дешевше, аніж заправка авто з ДВЗ

Відповідно, зростатиме кількість електрозарядок. Саме в 2019 році побільшає зарядних станцій між крупними містами, тож їздити електрокаром трасами стане іще безпечніше. Фактично, ви зможете проїхати України із заходу до сходу, із півночі на південь і не переживати за можливість зарядитися.

Про це свідчать, як мінімум, плани компанії ОККО - в 2019-му вна разом із партнерами продовжить амбітний проект оснащення електрозарядками своїх АЗК, чимало з яких розташовується між містами.

Також у 2019 році буде затверджено концепцію розвитку електромобільної інфраструктури в Україні, ініційовану Мінінфраструктури. Зараз її розробляють, консультуючих із бенефіціарами. Тож це буде зважений документ, який, сподіваюся, врахує усі побажання й від бізнесу.

Водночас, я не став би очікувати значного сплеску активності нових гравців ринку, принаймні - якщо говорити про компанії з таким потенціалом як Strum - їх буде небагато. Але цікаво буде спостерігати за тими, хто кине виклик цьому моєму прогнозу. Так, цим я маю на увазі зокрема й те, що очікуваної появи заправок Tesla Supercharger в Житомирі та під Львовом, на мою думку так і не станеться. Найпевніше, доведеться чекати до 2020-го.

Кількість електромобілів в Україні й надалі активно зростатиме. Кінцева цифра реєстрації електрокарів протягом року має бути в діапазоні від 8 000 до 10 000 авто

Nissan Leaf залишатиметься найпопулярнішим електромобілем в Україні і в 2019- му році, однак і надалі продовжуватиме втрачати свій вражаючий відрив від конкурентів.

Якщо в 2017 році Nissan охоплював близько 80% від всіх реєстрацій електрокарів, то у минулому році - вже близько 64% (3 534 авто). В 2019-му, найпевніше, тенденція зберігатиметься - Nissan залишиться лідером, однак у відносних показниках інтерес до нього іще дещо просяде, адже на ринку постійно з’являються нові моделі, чимало з яких є дуже привабливими (навіть якщо вони вироблені у Китаї).

В "обоймі" лідерів лишатимуться Tesla та BMW. Якісь серйозні зміни в трійці лідерів варто чекати вже після 2020-го року (хіба що сюрприз піднесе Renault Zoe, вартість якого вже порівнювана з вартістю Leaf, однак заряджається це авто швидше), коли з’явиться ціла низка нових привабливих моделей на ринку. А українцям, судячи зі всього, потрібно буде чекати іще більше - адже у нас популярні саме б/в моделі.

Іще одна важлива тенденція, яка мусить розкрити свій потенціал уже 2019 року - це впровадження різноманітних рішень для зарядки електромобілів у спальних районах міста.

Дуже хочу вірити в те, що кумедних фото та відео типу "чувак заряджає Теслу з вікна 9 поверху" або "На зарядку для НіссанЛіф сіло 5 ворон" буде все менше. Тим паче - рішення уже є, як технічні, так і маркетингові. Скажу більше - вже на стадії фіналізації одразу декілька пілотних проектів, мета яких - переконати мешканців спальних районів великих міст у тому, що заряджати авто зручніше на паркінгу їх власних будинків, а не з кватирки своєї квартири.

Nissan Leaf залишатиметься найпопулярнішим електромобілем в Україні і в 2019- му році, однак і надалі продовжуватиме втрачати свій вражаючий відрив від конкурентів

Якщо вже почали про технічні рішення - скажу й про них. В 2019 році фокус буде зроблено на встановленні 3-фазних європейських зарядок. Що це значить?

Nissan Leaf заряджається від однофазної зарядки, тож процес цей - досить тривалий. А от Renault Zoe отримує електроенергію від 3-фазної зарядки, і це відбувається втричі швидше. Євро-Tesla - також трьохфазна, як і всі моделі компанії Volkswagen. Тож є відчуття того, що для 2019 така тенденція буде супроводжуватися також збільшенням продажів авто цих моделей.

Іще одна тенденція стосується корпоративного сектору. Є відчуття того, що корпоративне використання електрокарів в Україні якраз у 2019 році покаже свій потенціал - а він величезний, зогляду на вартість електроенергії у порівнянні із бензином та дизпаливом, навіть і газом. Те, що крупні державні компанії на кшталт Укренерго або Національного банку України, вже поповнили свій автопарк електромобілями - лише вершина айсберга.

Електрокари в Україні були би ідеальним автопарком для служб таксі (вже є й такі експерименти, наприклад - у Житомирі) або міської доставки. Водночас - це дуже практичне службове авто, адже парковки поблизу офісів - чудове місце для зарядки електромобілів, як доводить досвід Норвегії та інших європейських держав, де турбуються про розвиток галузі електрокарів.

Замість висновку скажу лише таке: щиро пишаюся тим, що в Україні розвиток електромобілів не є справою рук лише ентузіастів. Ми маємо підтримку уряду та Верховної Ради - в тому, що стосується стимулювання купівлі електрокарів. І якщо ця підтримка у 2019 році доповниться іще й підтримкою сприятливих інфраструктурних змін, нас буде не спинити. Ми й надалі будемо беззаперечними лідерами Східної та Центральної Європи за кількістю електромобілів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости