Стань киянином з Епіцентром
d38adec6af35fb42a8df99e7f8fc68f5.jpg

на правах рекламы

7 червня 2015 року о 15:00 у гіпермаркетах Епіцентру з усіх учасників акції "Стань киянином!", що наразі триває у Епіцентрі, було визначено 200 осіб, які мали можливість отримати квартиру від Епіцентру. Цього ж дня о 19:00 відбулось визначення першого переможця цієї акції. З радістю повідомляємо, що щасливою власницею однієї із 4-х квартир у місті Києві стала Світлана Репужинська з міста Чернівці.

"У мене дуже багато незабутніх емоцій та вражень, я на сьомому небі від щастя! Мені завжди хотілося змінити своє життя. На сьогодні мені 32 роки, я продавець-консультант взуттєвого магазину в декретній відпустці, мама двох діточок. Моя сім’я розпочала змінювати своє життя з ремонту, тому ми стали постійними покупцями Епіцентру. Купували все: шпалери, фарбу, плитку… Цього разу ми придбали вагонку і профілі, а також спробувати своє щастя - заповнили анкету учасника акції "Стань киянином!", і перемогли! Хочу подякувати за удачу Богу, а за квартиру - Епіцентру! Раджу усім брати участь в акціях від Епіцентру та перемагати!", - радісним і щасливим голосом ділиться своїми враженнями Світлана Репужинська.

ad_epic3.jpg
ad_epic3.jpg

Слід зазначити, що переможця акції було визначено не відразу, а з другої спроби. Оскільки під час прагнення повідомити особу про перемогу, вона двічі не відповіла на телефонний дзвінок, а згідно з умовами акції переможець, який не відповідає на телефонний дзвінок або неправильно вказав номер телефону, вважається необраним. Саме тому, шановні покупці, просимо вас відразу ж відповідати на наші телефонні дзвінки, адже від цього залежить чи станете ви власниками квартири.

Нагадуємо, що акція "Стань киянином!" діє в усіх гіпермаркетах Епіцентру з 4 червня 2015 року до 29 червня 2015 року (включно). У акції можуть взяти участь усі повнолітні особи, які придбають товари в Епіцентрі, на суму від 500 грн., що підтверджується одним чеком, та заповнять анкету учасника акції. За умовами акції у мережі гіпермаркетів Епіцентру усі її учасники щотижня можуть отримати одну із 4-х квартир у місті Києві.

Поспішайте взяти участь у акції та стати киянином!