UA

В Киеве пройдет выставка решений для оформления интерьера

26.09.2012, 14:13
В Киеве пройдет выставка решений для оформления интерьера - Фото
7d58a76847ffd2f578c0e6d4ecb70f1a.jpg

Design Living Tendency - виставка новітніх тенденцій у створенні вишуканого інтер’єру. 03 - 06 жовтня 2012 року

на правах рекламы

Design Living Tendency - найбільша щорічна вітчизняна подія у світі меблів і оформлення інтер'єрів. Проходить захід на площі близько 19 000 тис. кв. м у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза. Design Living Tendency - подія, найбільш очікувана виробниками, дистриб'юторами, декораторами, архітекторами та дизайнерами. Вона стала не тільки генератором нових ідей та джерелом корисної інформації, але й місцем зустрічі з цікавими особистостями в галузі дизайну і архітектури.

Design Living Tendency - можливість поглянути на політ дизайнерської думки та новітні конструкторські рішення кращих вітчизняних та зарубіжних меблевих компаній. Виставка проводиться один раз на рік та визначає тенденції меблевої індустрії на наступний сезон. Цьогоріч кількість експонентів Design Living Tendency перевищує 200 компаній. Серед них такі, як Blanche™, ІнтерСтиль™ , фірма Флеш, Матролюкс, Preciosa, Gardinia™, Інтер’єр Плюс, ArtGlass, Eustergerling Interieur, TAC™, Інтеркьюд, Cilek™. Завдяки розмаїттю стилів та напрямків відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з найцікавішими новинками не тільки вітчизняного, але й зарубіжного меблевого виробництва.

Design Living Tendency має велике значення для меблевого ринку України, адже саме тут визначаються тренди, обговорюються перспективи та формується меблева й інтер'єрна мода.

Аудиторія відвідувачів виставки налічує близько 20 тис. фахівців з усіх куточків нашої країни, а також багатьох зарубіжних країн.

Щорічно Design Living Tendency - це місце зустрічі декораторів, операторів ринку HoReCa, найкращих дизайнерів та архітекторів України, а також іменитих гостей із зарубіжжя. Так, на Design Living Tendency 2012, з 3 по 6 жовтня, своїм досвідом з гостями виставки поділиться Giulia Gerosa (Джулія Джероза, Італія), яка відома своєю роботою в галузі дизайну особливих торгових просторів - temporary shops і спеціальних експозицій (Milano Fuori Salone). В рамках Design Living Tendency, 4 жовтня о 14-00, Giulia Gerosa проведе майстер-клас про новітні підходи до представлення діяльності компаній, а саме про тимчасовий простір (temporary spaces) як спосіб донесення закладеної в бренд ідеї. Temporary spaces - концепція, що надає чудову можливість в стислі терміни підвищити рівень продажів.

Грандіозною інсталяцією й основним комунікаційним майданчиком виставки і в цьому році стане Театр сучасного дизайну. Це унікальна можливість побачити результати творчості талановитих фахівців, які створюють ексклюзивні речі і задають тон сучасному мистецтву створення інтер'єрів. Програма Театру сучасного дизайну включає презентацію авторських предметів від відомих дизайнерів, які вже встигли завоювати любов і увагу в світі українського дизайну та архітектури. Також в рамках програми Театру пройдуть майстер-класи успішних європейських та українських архітекторів і дизайнерів, презентації Ukrainian Design Days 2013 та інтер'єрної премії Interium 2013, а також
церемонія нагородження учасників "Театру Сучасного Дизайну".

ТАКОЖ У РАМКАХ ВИСТАВКИ ПРОЙДУТЬ:

- презентація компанії ТМ BLANCHE. Тема: "Дизайн та комфорт. Яким його бачить та як втілює фабрика м'яких меблів BLANCHE". Місце проведення та час проведення: Театр сучасного дизайну, павільйон №1, 3 жовтня, о 13-00;

- дискусійна конференція "Українські виробники та дизайнери - нові шляхи розвитку взаємин". Організатор: Українська Асоціація Меблевиків (УАМ), Молодіжне об'єднання Київської організації Союзу дизайнерів України "Варто". Місце та час проведення: Театр сучасного дизайну, 3 жовтня, о 14-00;

- бізнес-зустріч "QRShopping - платформа для організації дистанційної торгівлі". Організатори: ТОВ" Київський міжнародний контрактовий ярмарок", компанія "Міністерство ідей". Місце та час проведення: Театр сучасного дизайну, павільйон №1, 4 жовтня, об 11-00;

- майстер-клас Giulia Gerosa (Джулії Джерози). Тема: "Проектування та дизайн інноваційних концепт-сторів - temporary spaces". Організатори: ТОВ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок", Politecnico di Milano. Місце та час проведення: Театр сучасного дизайну, павільйон №1, 4 жовтня, о 14-00;

- майстер-клас Віталія Івахова. Тема: "Процесний підхід до роботи над інтер'єрними проектами". Організатори: ТОВ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок", "100% інтер'єр". Місце та час проведення: Театр сучасного дизайну, павільйон №1, 4 жовтня, о 16-00;

- лекція "Дизайн - мислення. Неявні потреби споживачів". Організатор: Школа Візуальних Комунікацій. Місце та час проведення: Театр сучасного дизайну, 5 жовтня, о 15-00.

Усі інновації ринку меблевих комплектуючих фахівці побачать на найбільшій виставці Меблеві технології, комплектуючі, текстиль 2012, що проходить паралельно з Design Living Tendency. Сьогодні меблеві компоненти перестали бути просто "деталями", а відіграють важливу роль в дизайні інтер'єру. Тому вперше у рамках виставки презентовано проект "Бібліотека поверхонь", що являє собою ефективну демонстрацію найцікавіших новинок сегменту "поверхні". Компанії представляють свою продукцію тематично і в незвичному ракурсі - на концептуально оформленому майданчику.

· ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ виставок "Design. Living Tendency" та "Меблеві технології. Комплектуючі. Текстиль" відбудеться 3 жовтня о 12:00 у павільйоні №1 ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (м. Київ, вул. Салютна, 2б, безкоштовний автобусний експрес-маршрут від станції метро Нивки).

· Години роботи виставок:

3 жовтня: 10:00 - 18:00;
4, 5 жовтня: 10:00 - 18:00;
6 жовтня: 10:00 - 17:00.

Зареєструватися на заходи та ознайомитись з додатковою інформацією про міжнародні виставки "Design. Living Tendency" та "Меблеві технології, комплектуючі, текстиль" Ви можете на сайті www.dlt.kiev.ua.

Отримати акредитаційну форму, прес-реліз, програму заходів виставок та іншу додаткову інформацію Ви зможете у дирекції реклами та PR ТОВ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок" за тел. (044) 461 93 44, e-mail: [email protected]. Контактна особа: Анна Данченко.

Генеральний організатор виставок "Design. Living Tendency" та "Меблеві технології, комплектуючі, текстиль" - компанія "Київський міжнародний контрактовий ярмарок".  

Вакансии
Больше вакансий
Junior SEO-спеціаліст
Киев Ligamedia
Manual QA Engineer
Киев Ligamedia
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости