04.01.2021, 13:14

Не самый плохой год. 7 важных инфраструктурных мегапроектов 2020-го

Попри пандемію людство продовжило вкладати гроші та зусилля в розвиток інфраструктури.

У 2020 році в світі з’явився перший тунель на дні океану, "найстрункіший" хмарочос, безпілотний підвісний поїзд та інші важливі й цікаві об'єкти.

Ми обрали сім мегапроєктів, які зробили світ цікавішим.

1/7

Підвісний безпілотний поїзд

У листопаді в китайській провінції Хубей успішно випробували перший безпілотний підвісний поїзд. Тестова поїздка відбулася на випробувальній підвісній монорейці довжиною 400 м у місті Вухань. Проєкт розробляла компанія CRSIC.

Вагон має довжину 11 м, ширину – 2,4 м і може розганятися до 80 км/год. За один рейс підвісний поїзд може перевозити 300 – 400 пасажирів. Відповідно до розрахунків, за годину ним може скористатися близько 10 000 людей. Поїзд не забруднює довкілля, розвантажує трафік та робить подорожі безпечними, а будівництво такої інфраструктури коштує на чверть дешевше метрополітену. 

У травні 2021 року подібний, але масштабніший проєкт, названий "небесним поїздом", Китай має намір запустити в тестову експлуатацію в Хубеї (Центральний Китай). Проєкт обійшовся КНР в 600 млн юанів (майже $92 млн). Згідно з планом, гілка, що сягає 2,1 км, проходитиме туристичною курортною зоною Цін'юнь міста Еньш та з’єднає між собою її основні в'їзди, виїзди та туристичні визначні пам'ятки. Максимальна місткість небесного поїзда – 170 пасажирів.


корреспондентка LIGA.net, раздел Бизнес
Уляна Букатюк
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости