Государство все о нас знает: как сократить потоки бумажных данных

Оновлення влади означає прийом на держслужбу тисяч нових працівників. Майбутні чиновники змушені заповнити тонни кадрових папірців, дотримуючись вимог закону. Чи раціонально витрачати неймовірну кількість паперу та людино-годин на цю роботу? Таке використання ресурсів є абсолютно неефективним, адже держава і так знає про нас майже все. Необхідно тільки синхронізувати всі бази даних, які є у державних органів.
У зв'язку з позачерговими виборами до парламенту, перепризначенням міністрів, а з часом - місцевими призначеннями і виборами, в держоргани ринули потоки паперових даних. У приватних компаніях і міжнародних проектах з цим простіше – там вже давно стало нормою, коли для підтвердження наміру участі в конкурсному відборі досить відправити резюме та мотиваційний лист, або просто скинути посилання на свій LinkedIn-профайл. А от український державний сектор вимагає пакет документів неодмінно в паперовому вигляді, з підписами і мокрими печатками. Втім, дані, які заповнюються вручну, вже відомі державі.
Візьмімо для прикладу електронну декларацію і розгляньмо її детальніше:
Хотите стать колумнистом LIGA.net - пишите нам на почту. Но сначала, пожалуйста, ознакомьтесь с нашими требованиями к колонкам.