Що відбувається зараз з глобальними компаніями, що і як вони роблять в цей непростий час? Виживають не найсильніші або найрозумніші, а ті хто найбільш пристосовуються до змін, як говорив Дарвін.

Найцікавіше за минулий тиждень.

Huawei і 5G в Великобританії

Очікується, що на цьому тижні прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оприлюднить плани щодо виведення Huawei з мережі 5G країни після тиску депутатів та адміністрації президента США Дональда Трампа.

Очікується, що Джонсон заборонить нові закупівлі Huawei для британських мереж 5G, але китайська телекомунікаційна компанія домагається, щоб просити відкликати таке рішення. 

Офіційні представники Великобританії стурбовані тим, що під санкції США, які набудуть чинності у вересні, важче буде перевірити напівпровідники китайського виробництва, які використовує Huawei. Натомість Британія активізує зусилля, щоб об'єднати своїх партнерів по коаліції "П'ять очей" - Великобританію, США, Австралію, Канаду та Нову Зеландію - або більш широкий "D10" групи G7, а також Індію, Південну Корею та Японію для швидкого створення і запуску конкурента Huawei.

Wells Fargo і скорочення персоналу

Американська транснаціональна банківська та фінансова холдингова компанія Wells Fargo розглядає можливість скоротити тисячі робочих місць. Третій за величиною американський банк розпочав перегляд стратегії, щоб відновити фінансовий стан. Банк, в якому працює 263 000 співробітників у всьому світі, нещодавно заявив, що знизить виплату дивідендів після останнього перегляду вимог щодо капіталу від Федерального резерву.

Uber Eats = Uber "все"

Uber Eats перетворюється Uber "все". Рішення Uber придбати Postmates - службу доставки їжі та напоїв з магазинів і ресторанів - за $2,65 млрд вважалось останнім кроком у консолідації американського ринку доставки їжі. Проте Uber розглядає придбання, як наступний крок у перетворенні Uber Eats на Uber «все» - протиставляючи його Amazon.

Трамп против иностранніх студентов

Гарвард та MIT подають до суду на призупинення дії нової політики США щодо іноземних студентів. У позові, поданому до федерального суду США, Гарвард та MIT спільно вимагають тимчасового обмеження дії та постійного скасування політики, оголошеної в понеділок адміністрацією президента США Дональда Трампа.

Відповідно до політики, іноземні студенти, курси яких зараз в онлайн, повинні або виїхати з країни, або перевестись на курси з особистим викладанням, якщо вони хочуть залишитися в США.

Levi Strauss и падіння доходу

Очікується значне зменшення доходів джинсового рітейлера Levi Strauss & Co у другому кварталі, під час тимчасового закриття магазинів. Акції у виробника одягу за перше півріччя впали більш ніж на 30%.