UA

Кризис принес сфере Big Tech почти $2 трлн прироста. Остальным не так повезло

Кризис принес сфере Big Tech почти $2 трлн прироста. Остальным не так повезло

член наблюдательных советов Центра Trade +, TechUkraine, SheExports и Укргидроэнерго, экс-заместитель министра экономического развития и торговли - торговый представитель Украины
22.05.2020, 17:28

Как чувствуют себя глобальные компании после трех месяцев карантина (укр.)

Як пристосовуються, виживають, зростають в цю кризу глобальні компанії? Виживають не найсильніші або найрозумніші, а ті хто найбільш пристосовуються до змін, як говорив Дарвін. Найцікавіше за тиждень.

- Фарм-компанія AstraZeneca забезпечила замовлення щонайменше на 400 млн доз вакцини СOVID-19, розробленої в Оксфордському університеті, але яка ще не пройшла всі випробування. Ця компанія також заявила, що отримала фінансування понад $1 млрд від уряду США на розробку вакцини, яку вона почне постачати у вересні.

Подписывайтесь на рассылки Liga.net - только главное в вашей почте

- Сфера Big Tech виходить з кризи сильнішою, ніж будь-коли. Комбінована ринкова вартість провідних технологічних компаній досягла нового рекорду в середу, нарешті піднявшись вище рівня, який досягла три місяці тому до коронавірусної кризи. Microsoft, Apple, Amazon, Alphabet і Facebook побачили приріст $1,7 трлн - зростання 43% з кризового мінімуму, порівняючи з ростом 33% для інших компаній.

Об'єднана вартість Big Tech тепер склала до 24% від загального значення індексу S&P 500, або на три процентні пункти вище, ніж до кризи.

- Facebook переходить у режим віддаленої роботи. Її засновник Марк Цукерберг підрахував, що половина персоналу може працювати віддалено протягом наступних 5-10 років. Соцмережа запускає послугу інтернет-магазинів, щоб безпосередньо конкурувати з Amazon та eBay. Цукерберг, що прискорив плани запуску "Facebook-магазинів", користуючись бумом в інтернет-магазинах під час кризи коронавірусу.

- Керівником TikTok призначили Кевіна Мейєра - одного з топів Disney.

- Uber оголосила 3000 звільнень працівників з понад 3700, запланованих на початку цього місяця. Компанія планує скоротити більше чверті персоналу.

- Компанія Rolls-Royce скорочує п'яту частину персоналу - 9000 робочих місць із 52 000. Це найбільше скорочення за 30 років. Компанія, яка спеціалізується на випуску великих аеромоторів, потрапила в кризу через скорочення замовлень від Boeing та Airbus.

- Китайські компанії, які торгуються на біржах в США, в зоні ризику через ухвалення Сенатом законодавства щодо аудиту та розкриття інформації щодо участі в капіталі та власності закордонного уряду. Така вимога змусить багатьох з них піти з фондового ринку США. Так, Baidu - провідна китайська пошукова система -переглядає свої плани виходу на Nasdaq.

- Cambridge виходить онлайн. Кембриджський університет скасує всі лекції на весь 2020-2021 навчальний рік.

Найбільший у світі виробник мікросхем Taiwan Semiconductor Manufacturing будує завод у США, в який планує вкласти $12 млрд. Це певна перемога кампанії президента США Дональда Трампа з прискорення внутрішнього виробництва основних технологічних товарів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости