UA

Почему в Украине еще нет своей Силиконовой долины? И будет ли

Почему в Украине еще нет своей Силиконовой долины? И будет ли

преподаватель Киево-Могилянской Бизнес Школы
24.12.2019, 07:07

Silicon, Food, Aerospace Valley. Таких бизнес-долин или кластеров - тысячи по миру. Именно они сегодня выигрывают глобальную конкуренцию. Почему (укр)

Яка країна є №2 агро-експортером у світі? Перше місце посідає США. Це можна логічно пояснити, якщо подивитися на географічну карту і площу майже 10 млн кв км. Але як пояснити, що №2 є Нідерланди?! Країна розміром з Київську область, половина  якої нижче рівня моря? Цей шматок суші площею 41 тис кв км експортує агропродукції на $94 млрд дол в рік.

Такі результати Нідерландів навряд чи можна пояснити лінійними причинами, як-то родючість чорноземів чи безкраї лани. Тоді чим це пояснюється насправді?  

Кілька років тому з цим питанням я і група українських управлінців поїхали в бізнесову розвідку до Нідерландів. З нами був хороший місцевий провідник у внутрішні процеси цього економічного дива. Після приземлення в Амстердамі нас повезли в глибоку провінцію. Де серед сіл і містечок стоїть №1 аграрний університет світу (!). А навколо кампусу - лабораторії та офіси найбільших компаній світу, які займаються продуктами харчування та аграрними технологіями. На одній території, яку називають Food Valley - клубок взаємозв'язків капіталів, культур, людей, компаній, ідей і практик - але все навколо agrifood. Де закінчується освіта і наука, і починається бізнес - важко зрозуміти. Усе переплетене в якесь "ціле", котре неможливо осягнути стандартним індустріальним способом мислення. 

Західний світ щонайменше 15 років робить цілеспрямовані, продумані, підтримані ресурсами зусилля для створення і розвитку бізнес-кластерів

У Food Valley не працюють по 24 години на добу. У них ті самі 365 днів у році, що й у нас. Тому їхні аномальні результати - це не просто про операційну ефективність і персональні рекорди. Це ефективність якогось іншого, вищого порядку. 

За схожими законами і зі схожими проривними результатами працюють інші більш і менш відомі бізнес-долини - від Silicon Valley у США до Aerospace Valley у Франції. Такі згустки можна знайти на усіх континентах. Їх тисячі. Ці аномальні бізнес-долини притягують кращих людей, кращі ідеї, найвигідніші інвестиції. Там створюється майбутнє. Насьогодні саме такі бізнес-долини забезпечують глобальну конкурентоспроможність як компаній, так і регіонів та країн. 

Competition (конкуренція) змінюється новим поняттям - "co-opetittion" (конкуренція + співпраця). Мова не йде про вторинність "Я" чи економічний колективізм. Справа в іншому. Як мені сказала одна мудра людина, яка виводила свою країну на передові позиції, "Лобова конкуренція - це інфантильний спосіб мислення".  

Справжня, глобальна конкуренція відбувається не між компаніями - а між такими бізнес-долинами, які в економіці називаються бізнес-кластерами. 

Це як хороша, так і погана новина для нас. Багатство, ефективність та інновації акумулюються у бізнес-кластерах. Там створюють нові правила гри. Час "самотніх рейнджерів" завершився. Поодиноким бізнес-гравцям лишається тільки одне - грати за тими правилами, які не вони створили. В тому числі за заданими зовні коридорами маржинальності. Якщо ви програЄте глобальну конкуренцію - найімовірніше, ви програєте кластеру, а не окремій компанії.

Ще одна погана новина для нас - Західний світ щонайменше 15 років робить цілеспрямовані, продумані, підтримані ресурсами зусилля для створення і розвитку бізнес-кластерів. 

Справжня, глобальна конкуренція відбувається не між компаніями - а між бізнес-долинами, які в економіці називаються бізнес-кластерами

За останні 6 років kmbs мала кластерні розвідки у 15 прогресивних країн світу. І скрізь ми бачили такі бізнес-долини. Звісно, я ставив і продовжую ставити собі питання: що це означає для нас? Коли і як в Україні можуть з'явитися власні, глобально конкурентоспроможні бізнес-долини?  Хоча, ймовірно, перше питання має бути не про як, коли, де - а про "хто". 

Можливі як мінімум три варіанти, хто спроможний ініціювати бізнес-кластери в Україні. 

По-перше, - бізнемен(и), які працюють в одному регіоні і стикаються з проблемами або можливостями, які не вирішити самотужки. Зазвичай це проблеми інфраструктури - як матеріальної, так і "м’якої" (зокрема, утримання і освіта спеціалістів). Іноді це бажання ввести нову моду - наприклад, на ІТ-професію, гранатовий сік чи авокадо. Так, наприклад, 60 років тому семеро бізнесменів з невеличкої каліфорнійської долини Napa Valley привчили Америку пити вино, створивши чи не найвідоміший у світі винний бізнес-кластер.  

По-друге, - інвестори, які готові зіграти в багатоходову довгострокову стратегію. Це створення не просто компанії, а розгортання нового пласту активності, з композицією власних і зовнішніх компаній. Якщо потрібно пройти не швидко, а далеко - це про бізнес-кластери. 

По-третє, - представники влади (теперішні або майбутні), які беруть відповідальність за розвиток територій. Міжнародний досвід показує, що успішно створений кластер - це шлях до виграшу місцевих або (як, наприклад, у Аргентині) національних виборів.

Усі ці три групи ініціаторів має об'єднувати спільна характеристика - готовність (а не просто бажання) взяти великий радіус відповідальності. Мірило такої готовності - це особлива підготовка управлінця. Це про новий стиль управління і про справжнє освоєння принципу co-opetition. Звідки може взятися така підготовка? Це окреме питання, яке ми постійно ставимо собі в kmbs. 

Для запуску українських бізнес-долин потрібні команди підготовлених особистостей - з новим баченням майбутнього і волею його втілити

Якщо повернутися до прикладу Нідерландів та України, то у нас є достатньо передумов для проривного розвитку - ресурси, ринки, людський капітал, технології. Окремі елементи виглядають більш ніж обнадійливо. Але чого точно бракує - це інтеграція цих передумов у нове "ціле". Сьогодні конкурують системи вищого порядку, ніж одна організація. Простого героїзму, поту і роботи у форматі 24/7 буде замало. 

Тому, якщо коротко, для запуску українських бізнес-долин потрібні команди підготовлених особистостей - з новим баченням майбутнього і волею його втілити. Так, це не є достатня умова. Але це фундамент, без якого все решта не має жодного сенсу. 

P.S. Зараз часто звучить національна мета "40% зростання за 5 років". Хороша, амбітна ціль, але яка і зараз залишається без відповіді на питання "яким чином"? Чи можливо її досягти через лінійні, послідовні кроки? Хотілося би, але є великі сумніви. Потрібна інша "оптика" - для розуміння, нових ідей, нелінійних рішень, ефективних дій. Простого "покращення" буде замало. Час створювати як нове, так і по-новому.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости