WeChat наступает, или Будущее ритейла за омниканальностью

Дослідження Google показали, що 55% покупців шукають продукт в Google, а потім, перед покупкою, переходять на YouTube в пошуку відгуків або демонстрації товару. Instagram виявив, щомісяця 130 млн покупців натискають на теги товарів. Це лише деякі прояви тенденції, яку рітейлери по всьому світу помітили вже давно. Покупцю вже недостатньо контакту з продуктом тільки на одному каналі. Настала ера омніканальності.
Сьогодні у будь-якій країні світу покупці використовують більше каналів, ніж будь-коли раніше. Навіть більше, кількість каналів, залучених в процесі прийняття рішення клієнтом, продовжує збільшуватися.
Наприклад, компанія Burberry виявила, що покупці сегменту luxury зазнають впливу діджиталізації найбільше. Типовий клієнт бренду проходить змішаний шлях покупки в режимах онлайн та офлайн, шукаючи у соціальних мережах поради однолітків або авторитетних блогерів перед тим, як прийти в магазин. На основі цього Burberry визначив найвідповідніші своїй цільовій аудиторії канали в соціальних медіа – ними стали Instagram та WeChat – і зосередив свої активності там. Вибравши свій канал, Burberry змогла талановито інтегрувати свій продукт у новий канал продажів, чим реалізувала свою стратегію омніканальності.
Хотите стать колумнистом LIGA.net - пишите нам на почту. Но сначала, пожалуйста, ознакомьтесь с нашими требованиями к колонкам.