UA

Что мешает Украине стать площадкой для развития стартапов?

Что мешает Украине стать площадкой для развития стартапов?

директор Института социально-экономической трансформации
13.06.2019, 14:40

Главные преграды для развития стартапов в Украине - архаичные регуляторная и налоговая система. Можно ли это исправить? (укр.)

Рівень тіньової економіки в Україні хоч і знижується в останні роки, проте залишається стабільно високим. Причина не лише в тому, що українці з певних причин не бажають сплачувати податки: через високий рівень корупції, незадоволеність якістю державних послуг, відсутність належного правосуддя. Українська регуляторна і податкова система часто є архаїчною і неповороткою, не готова до викликів, що виникають в сучасному світі.

Якщо ви розпочинаєте свій стартап, неодмінно будете змушені контактувати з державною системою, в якій чиновник буде вас розглядати не як можливий драйвер зростання української економіки, завдяки якому можуть бути створені нові робочі місця, а як додаткову проблему, яку треба загнати назад до вже встановлених правил і процедур.

Якщо ви не зупиняєтесь, наполягаєте, що не хочете реалізувати свою ідею в інших країнах, щоб якось відповідати недосконалому українському законодавству, розробляєте свої, нові квазі підходи відповідності встановленим нормам і правилам. При цьому ваш бізнес стає залежним від чиновника, який отримує можливість, використовуючи застаріли норми законодавства, накладати на вас штрафні санкції, обмежувати діяльність, або взагалі припинити її. І майбутні українські Ілони Маски, отримавши такий урок, шукають інші майданчики, в інших країнах, щоб запустити свій стартап.

Як приклад, можна навести регулювання діяльності і систему оподаткування українських інтернет магазинів. Вони успішно конкурують зі світовими брендами на локальному рівні і могли б вийти на міжнародні ринки збуту. Проте, фактично змушені порушувати закон через недосконалість українського законодавства. Покупці, завдяки новим ІТ-рішенням, які реалізовані в бізнес-моделях інтернет-магазинів, отримують зручний спосіб пошуку необхідного товару, реальну конкуренцію ціни, якості, умов поставки між різними товарами, або продавцями, а також зручний спосіб доставки замовлення до дверей квартири.

Проте, законодавець, прописавши правильну і логічну норму обов’язкового використання касових апаратів при реалізації товарів, і досі належним чином не врегулював питання порядку їх використання для інтернет-торгівлі, який би враховував специфіку бізнесу. Але, замість сприяння впровадженню новітніх касових апаратів в смартфоні, вигадуються квазі рішення через вже морально застаріли "традиційні" касові апарати. І бізнес змушений діяти на свій страх і ризик. Змушений порушувати закон, щоб задовольнити попит споживачів і забезпечити нормальне функціонування бізнесу.

Ще один приклад пов’язаний з міжнародною компанією Uber, яка вийшла на український ринок з дійсно інноваційним продуктом, який дозволяє оптимізувати трафік в місті. Українець, маючи власний автомобіль і зареєструвавшись в системі, у вільний від основної роботи час, отримує можливість підвезти пасажирів до місця їхнього призначення. І, здавалося б, від цього виграють всі: пасажир, що оперативно отримує свою послугу, водій, який отримав додатковий заробіток, місто від зменшення трафіку, держава, яка отримує додаткові податки.

Проте, система вимагає для водія обов’язково зареєструватися підприємцем і щомісяця сплачувати не певний відсоток від своїх доходів, що було би логічним, але також фіксовану суму соціального внеску. І не має значення, чи маєш ти основне місце роботи, на якому отримуєш офіційну зарплату і з якої вже утримуються всі податки і збори. Мінімальний соціальний внесок ти все одно маєш заплатити.

Вже була законодавча ініціатива впровадити патентування, яке дозволило б будь-кому, придбавши відповідний патент, надати поштовх розвитку підприємництва в Україні, скасувати соціальний внесок для працюючих підприємців, щоб стимулювати розвиток підприємництва в Україні.

Але, замість стимулів для  розвитку економіки, чиновник в першу чергу думає про наповнення бюджету, а також про те, як не змінювати вже існуючі правила.

Крім першого і основного продукту Uber нещодавно представив Uber Shuttle. Це поки що пілот, проте у нього є всі перспективи стати успішним, так як поєднує в собі комфортність і зручність таксі, але при цьому має суттєво нижчу вартість проїздки.

Київ для цього проекту став третім в світі, після Монтерреї (Мексика) та Каїру (Єгипет), та першим в Європі, де запущено цей сервіс. На його відкритті були присутні міністр інфраструктури України Володимир Омелян, мер Києва Віталій Кличко і виконуючий обов'язки заступника голови Місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон. Таке представництво дає надію на підтримку розвитку стартапів в Україні, а також на зацікавленість української влади в розвитку України, як найсприятливішого майданчику для нових проектів. І зазначу, що це не перший інноваційний сервіс, що був запропонований Uber. До цього, в березні 2019 року був запущений сервіс Uber Green, який став одним з найбільших у регіоні Європа, Близький Схід та Африка.

Отже, можна стверджувати, що Україна має всі шанси стати перспективним майданчиком для пілотних міжнародних інноваційних продуктів. Нашими перевагами є відкритість українців до всього нового, їх креативність, бажання експериментувати і пробувати нове. Проте, основним нашим недоліком є і залишається негнучка і архаїчна державна система.

Щоб змінити це, Україні необхідні системні законодавчі зміни, щоб все більше людей не мали перешкод для реалізації свої креативних ідей, інноваційних продуктів та послуг, а такі міжнародні компанії, як Uber, постійно розглядали український ринок, як пріоритетний, як майданчик для запуску своїх світових проектів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут не совпадать с позицией редакции LIGA.net
Вакансии
Больше вакансий
Project Manager (впровадження CRM)
Киев Група компаній ЛІГА
Редактор стрічки новин
Киев Медіа холдинг Ligamedia
Head of PR
Киев Група компаній "ЛІГА"
Разместить вакансию

Комментарии

Последние новости