Це серйозний міжнародний скандал — вводити заборону на в’їзд в Україну всім іноземцям через певну категорію, не забороняючи туристичні чартери громадянам країни. 

Українців продовжують відправляти відпочивати за кордон, але при цьому є заборона на в’їзд іноземців — мені дуже складно знайти тут логіку. Іноземці виконують правила і при в’їзді здавали тести, це перешкоджало поширенню вірусу. 

Такі рішення приймають без зваження негативних наслідків для країни. Заборона в’їзду для іноземців фактично дорівнює забороні авіасполучення. Авіакомпаніям при такій забороні просто не рентабельно літати у міжнародні рейси, на які у них забрали більшу частину пасажирів. Є лише певні напрямки, де більшість пасажирів становили українці — Італія, Туреччина, а всі інші рейси по суті почнуть зараз скасовувати.

Чому всі країни світу вводять карантинні заходи? Щоб виграти час на підготовку певних рішень і методів боротьби з коронавірусом. В України було досить багато часу, щоб підготуватися до наступної хвилі COVID-19. Заборонити все — найлегше рішення, яке може бути.

Не розумію причини паніки. Таке враження, що причина коронавірусу в Україні — це іноземці, які хочуть прилетіти з метою релігійного туризму, а це не так. Це не боротьба з причинами, це не є зупинення вірусу, це просто політично-панічне рішення. 

Ненормально, що держава реагує такими заборонами. Такі дії України створюють певну непередбачуваність і дають певні сигнали — інвесторам, іноземним партнерам.

P.S. Хасидам, перевізникам, а також їх "розумним" агентам. 

Купувати квиток до України і протягом двох днів на інший рейс з України та прикидатись, що ви транзитом, не вийде.

Відповідно до авіаційних правил, транзитний пасажир - це той, який прилетів в країну і далі полетів тим самим рейсом. 

Якщо з України пасажир впродовж двох діб летить іншим рейсом чи іншим перевізником - це трансферний пасажир. А трансфер Україна не дозволяла іноземцям.