LIGA ZAKON открывает доступ к IT-платформе LIGA360 центральным органам власти и судам

Попри складну ситуацію, наші спеціалісти працюють, і команда LIGA ZAKON продовжує використовувати усі технічні можливості та ресурси, щоб забезпечувати стабільну і регулярну роботу 24/7 усіх продуктів та сервісів LIGA360.  

Розуміючи складність ситуації,  ми ухвалили рішення: на час воєнного стану в Україні LIGA ZAKON забезпечить усі центральні органи влади та суди повним доступом до ІТ-платформи LIGA360. Нагадаємо, доступ до документів, сервісів та функціоналів працює 24/7 з будь-якого місця, де є інтернет.

Присоединяйтесь к нам Facebook и принимайте участие в дискуссиях

LIGA360 забезпечує доступ до важливої інформації – оперативні новини та нововведення, найповніша база нормативно-правових актів, аналітика та роз’яснення, довідкова та консультаційна інформація. Окрім того, ми забезпечуємо доступ до інформації про юридичних та фізичних осіб, надаємо доступ до найповнішої бази судових рішень, практики ЄСПЛ. Одна з найважливіших функцій сьогодні – моніторинг медіа та соціальних мереж. Також наші аналітики готові відповісти на болючі питання сьогодення. 

Звертаємо вашу увагу: деякі сайти органів державної влади тимчасово працюють з великими перебоями та не мають можливості надавати актуальну інформацію. Також не працюють Єдині та Державні реєстри Міністерства юстиції України. Таке рішення ухвалене з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією зі сторони ворога. Єдиний державний реєстр судових рішень сповіщає про тимчасове призупинення та неможливість пошуку інформації. Інформація у LIGA360 щодо реєстрів актуальна на 24.02.2022.

Щоб приєднатися до рішення LIGA360, необхідно надати запит та адресу електронної пошти у будь-який зручний для  вас спосіб.

Ми зробили спеціальний Telegram-канал для оперативного збору заяв https://t.me/ligazakon1. Або звертайтеся за контактним номером телефона [email protected]

0-800-210-103