Новая система CRM Zadarma стала доступной на мобильных устройствах

На правах реклами

Не секрет, що останнім часом лавиноподібний розвиток отримали системи управління взаємовідносинами з контрагентами (клієнтами) – CRM – системи. Чому це відбувається, тема окремої розмови, ми поговоримо про одну з них. Вона носить назву CRM Zadarma. Не так давно, що вийшла на ринок, ця CRM заслужила стійку популярність серед підприємців. Почасти, це викликано тим, що Zadarma динамічно розвивається система, постійно, що відкриває нові можливості перед користувачами. Так, з недавніх пір, Zadarma стала доступна користувачам на мобільних пристроях – смартфонах, планшетних комп'ютерах. Але крім цього система надає користувачам детальну аналітику роботи компанії.

Cистема адаптована для роботи з ношеними гаджетами (смартфони, планшетні комп'ютери) і користувачі отримали можливість управління бізнес – процесами різного масштабу безпосередньо з монітора свого гаджета.

Тобто, користувач може тримати під своїм контролем всі стадії роботи з контрагентами, використовуючи для аналітику CRM Zadarma.

Подальший розвиток CRM Zadarma стосується можливостей web-телефону, що працює в стандарті WebRTC, тобто користувач може зателефонувати клієнту, безпосередньо з встановленого на мобільному гаджеті браузера. Користувачеві системи надає можливість настройки часу, в який співробітники компанії здійснюють і приймають дзвінки. В інший час менеджери можуть отримувати дзвінки в додатку або переадресовувати дзвінки на мобільний телефон.

На честь оновлень, сервіс хмарної телефонії дарує знижку 30% на тарифний план Офіс Україна, який включає в себе номер, вихідні дзвінки всередині країни, а також розширені можливості АТС. Для знижки, потрібно ввести промокод OfficeUA21 в особистому кабінеті сервісу. Про інші можливості АТС і CRM Zadarma можна дізнатися на сайті компанії.