Кажуть, що для формування та закріплення звички, потрібен 21 день. Враховуючи те, що Україна вже близько 70 днів сидить на карантині, а населення замкнулося вдома, здається, що подорожі давно в минулому. "У сучасну епоху людство, мабуть, ще ніколи не було настільки прив'язаним до домівок. Коли обмеження буде послаблено, ми, без сумнівів, знову почнемо подорожувати. Прагнення пізнавати світ настільки велике, що з часом ми до нього повернемося", - зазначила Сьюзен Орлеан, кореспондент The New Yorker.

Мене не дивує, що багато змін у нашому житті, пов’язаних із COVID-19, називають "безпрецедентними". Не виключено, що більшість нових здобутих звичок залишаться у нашому житті якщо не назавжди, то надовго, а перепусткою кожного окремого індивідума в соціум (в кінотеатр, літак, офіс) буде його стан здоров’я, точніше "відсутність хворобливого стану".

Авіація, яка почала потроху відновлюватися після затяжної паузи, також адаптуватиме свій продукт під нові звички людей та виклики реальності. Подолання страху та невизначенності у пасажирів через неінформованість щодо безпечності перельотів потребує від авіакомпаній та аеропортів командних зусиль.

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку