Фото и закон: как в США спасали детей от промышленного рабства
Маленькая прядильщица, Северная Каролина (фото - loc.gov)

Після Громадянської війни доступність природних ресурсів, розвиток технологій та сприятливі ринкові умови спричинили індустріальний бум у США. Цей час отримав назву "Ери прогресивізму" (1897–1920). Однією з головних рис індустріального буму була дитяча праця, бо вона широко використовувалась та дешево коштувала.

Саме в цей час американський фотограф Льюїс Гайн за допомогою фотографії боровся проти негативного ставлення до мігрантів, привертав увагу до проблем міської бідності та дитячої праці. Йому вдалося своїми знімками малолітніх робітників змінити законодавство – у 1916 році був виданий закон Кітінг-Оуенса про заборону дитячої праці.

У кінці XIX - на початку XX століття багато дітей були задіяні у виробництві та сільському господарстві, бо попит на робочу силу стрімко збільшувався. Діти працювали, щоб допомогти своїм сім’ям, хоча їм платили ще менше, ніж дорослим. Підприємці із задоволенням наймали дітей також через те, що завдяки маленьким рукам вони були більш вправними в обробці дрібних деталей.

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку