RU

УЗ евакуює громадян та вносить зміни до графіка руху потягів. Оновлюється

26.02.2022, 14:27
УЗ евакуює громадян та вносить зміни до графіка руху потягів. Оновлюється - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Зміни в русі потягів, скасовані та додані поїзди. Оновлюється

 LIGA.net веде хроніку скасованих та відновлених потягів, закритих вокзалів та тимчасово обмежених напрямків руху Укрзалізниці. 

Згідно з повідомленням від 07:44 24 лютого, усі потяги до та зі столиці, а також потяги західного напрямку курсують за графіком.

Потяги східного напрямку продовжують рух на безпечній швидкості. Водночас можливі сповільнення та зупинки з міркувань безпеки біля станцій, що обладнані укриттями, йдеться у повідомленні. 

З метою безпеки внесено зміни до розкладу руху потягів:

  • №10 Київ – Маріуполь, прямує зі зменшеною швидкістю у напрямку Волновахи, №11 Київ – Новоолексіївка, №86/88 Львів, Ковель – Новоолексіївка, прямують до ст. Федорівка;
  • №44 Івано-Франківськ – Київ, зупинено на ст. Ірша;
  • №112 Київ – Авдіївка, зупинено на ст. Покровськ;
  • потяги до Харкова тимчасово зупинено.

Приміське сполучення у регіонах відбувається у штатному режимі, окрім напрямку Харків -  Куп’янськ, рух організовано до Чугуєва.

Голова пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський повідомив, що наразі формуються евакуаційні потяги, які вирушають зі Сватового, Лисичанська, Рубіжного, Костянтинівки, Маріуполя. Координатори – місцеві ВЦА.

Станом на 08:30 паніки на вокзалах немає, повідомили в УЗ.

  • Київ: людей багато, паніки немає, каси працюють.
  • Харків: людей багато, тут радше спокійно, аніж неспокійно. Є попит на квитки у західному напрямку. 
  • Південь: Одеса, Миколаїв, Херсон, Ізмаїл – ситуація спокійна, підвищеного ажіотажу немає.
  • Маріуполь: працюють всі служби, без паніки.

Оновлення від 09:57. Евакуаційні рейси планується здійснити з наступних регіонів та вокзалів сьогодні:

  • Луганська область: два евакуаційні потяги вирушать зі Сватового, Рубіжного та Лисичанська сьогодні вдень.
  • Донецька область: два потяги вирушать з Краматорська, два – з Маріуполя, один – з Костянтинівки.
  • Одеська область: один евакуаційний рейс буде відправлено сьогодні з Одеси.

З міркувань безпеки точний час відправлення та місце призначення не оголошується.

Станом на 11:55 УЗ призначила додатковий рейс №713 з Києва до Вінниці о 14:25. Квитки у продажу з 12:30.

З міркувань безпеки сьогодні не зможуть бути відправлені з кінцевих станцій потяги №113/114/141/142 з Бахмута до Львова та №732 Запоріжжя-Київ.

Швидкісний експрес №722 Харків-Київ відправиться з Харкова диспетчерським розкладом, можливі запізнення – просимо слідкувати за офіційними оголошеннями на вокзалах.

Оновлення від 13:40. Задля безпеки пасажирів потяг №45/46 Лисичанськ-Ужгород змінює маршрут південніше від кордону і прямуватиме через Полтаву. Відповідно посадки на станціях Суми, Ворожба, Ніжин, Конотоп, Бахмач не буде.

Тим часом Укрзалізниця додає вагони до потяга №769 Київ – Кам’янець-Подільський. Квитки вже у продажу.

Також буде призначено вечірній додатковий рейс Київ-Львів. 

Ще один потяг анонсував заступник голови наглядової ради УЗ Сергій Лещенко.

Укрзалізниця станом 16:30 вже евакуювала 7615 людей.

Дані станом на 19:00. Потяги №142 Маріуполь – Одеса, №10 Маріуполь – Київ та  №10 Маріуполь – Київ їдуть за графіком. 

Потяги №12 Новоолексіївка – Київ та №82 Новоолексіївка – Харків затримуються через обрив контактної мережі.

Скасовано регіональний потяг №887 Харків-Попасна 24 лютого, а також №888 Попасна-Харків 25 лютого.

На цьому маршруті курсує ДПКр-3, зупиняється у Чугуєві, Первомайському, Куп'янську, Сватово, Кременному, Рубіжному та Лисичанську.

Рух на дільниці Харків-Пасажирський – Козача Лопань закрито.

Також станом на 19:00 обмежено рух з Херсона та Миколаєва. Решта пасажирської мережі працює, повідомив Перцовський.

Він зазначив, що УЗ додасть додатковий склад потяга Одеса-Львів на 22:35.

Станом на 20:24. Потяги не курсують з та до Херсона, потяг №142 Львів-Бахмут змінює маршрут після ст. Сарни у напрямку ст. Здолбунів, а рейси №705 Київ-Перемишль та №716 Перемишль-Київ мають затримку близько п'яти годин.

Зі східних регіонів продовжуються евакуаційні рейси, для цього мобілізовано максимум підготовлених і не залучених в регулярних рейсах вагонів з усієї країни.
Загалом залізничники евакуювали вже понад 8000 українців із зони бойових дій, повідомили в УЗ. 

Рух пасажирських потягів на Тетерівській дільниці організовано через ст. Фастів.

Станом на 21:30. Через небезпеку УЗ обмежила рух потяга №786/785 Київ – Шостка до станції Ніжин з 25 лютого.

Також у зв'язку з небезпечною ситуацією скасовуються до подальших вказівок наступні потяги:

№778/777 сполученням Київ – Шостка з 25 лютого в обох напрямках;
№784/783 сполученням Київ – Шостка скасовується відправленням з Києва з 25 лютого, з Шостки – з 26 лютого;
№780/777 Київ – Суми скасовується з 25 лютого в обох напрямках.

Голова Укрзалізниці Олександр Камишін записав відеозвернення. Каже, залізниця працює за графіком, весь критичний персонал продовжує роботу як пасажирських, так і вантажних потягів. Тимчасово призупинили вантажний рух лише на деяких ділянках. Укрзалізниця вже встигла евакуювати більше ніж 12 000 українців з Донецької та Луганської областей. Працюють всі вокзали, окрім двох: Херсон та Конотоп через втрату контролю над цими містами. Критична інфраструктура майже не зазнала пошкоджень, каже Камишін. 

Дані на 07:39 25 лютого. 

Зважаючи на динаміку боїв, маємо зміни у русі пасажирських потягів:

  • Низка потягів прямуватимуть в обхід ділянки Харків-Куп'янськ.
  • Це №45/46 Ужгород-Лисичанськ, №132/131 Жмеринка-Лисичанськ, №20/19 Київ-Попасна.
  • Потяг №44 Івано-Франківськ – Чернігів поки що прямує до ст. Київ.
  • Наразі також не курсує "Слобожанський експрес" №888/887 Попасна-Харків та №885/886 Харків-Ворожба.

  • Також змінено маршрут курсування поїздів №67 Київ-Варшава, №95 Київ-Рахів, №43 Київ – Івано-Франківськ, №235 Київ-Ужгород, №97 Київ-Ковель з прямуванням. безпечною ділянкою Київ-Фастів-Житомир-Коростень.

  • Потяги №91 Київ-Львів та №15 Харків-Рахів курсуватимуть маршрутом через Київ-Фастів-Козятин-Шепетівку-Здолбунів.

  • Те ж саме у зворотному напрямку стосується потягів №2 Івано-Франківськ – Костянтинівка, №18 Ужгород-Рахів та №706 Перемишль-Київ.

Польща звільнила від карантину пасажирів з України, навіть якщо ті не мають з собою тесту на COVID-19. Однак у зв'язку із загальною мобілізацією держкордон не зможуть перетнути чоловіки у віці 18-60 років, нагадали в УЗ. 

Дані станом на 09:00. УЗ скасовує низку приміських потягів у всій країні.

  • Скасовано приміські потяги Київського регіону, що курсують з Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростені, Тетерева, Малина, та між цими пунктами. Електропотяги, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошина та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня.
  • У Одеському регіоні скасовані потяги, що курсували за маршрутом Миколаїв – Херсон, Херсон – Вадим та Христинівка – Умань.
  • У Центральному регіоні скасовані потяги Запоріжжя – Новоолексіївка та Мелітополь – Запоріжжя.
  • У Львівському регіоні скасовуються електропотяги сполученням Львів – Лавочне – Чоп з 25 лютого та зворотно з 26 лютого.
  • Також скасовані електропоїзди сполученням Харків – Козача Лопань, Мерчик – Тростянець-Смородине та Тростянець-Смородине – Люботин.

Скасовано низку приміських рейсів на сході країни:

  • потяги за маршрутами Харків – Бахмут, Харків – Лозова – Краматорськ та Харків – Слов’янськ, не курсуватимуть до подальших вказівок.
  • потяги Маріуполь – Південнодонбаська курсуватимуть лише до Волновахи, потяги з Лиману, Ізюму та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата.
  • потяги Лантратівка – Кіндрашівська-Нова обмежуються по станції Новий Айдар.

Дані від 09:54:

Молдова тимчасово призупиняє залізничне сполучення з Україною. Зокрема, відсьогодні скасовано курсування потяга Одеса – Кишинів – Одеса.

Дані станом на 11:20. 80% пасажирських поїздів Укрзалізниці продовжують курсувати країною.

Забезпечити дотримання графіку наразі неможливо, тож потяги продовжують рухатись із затримками через оперативні зміни маршрутів, зниження швидкості поблизу станцій з бомбосховищами та очікування безпечного "вікна" для проїзду.

Зокрема, евакуаційний рейс Інтерсіті+ з Харкова планується після 13:00.

Після цього курсування швидкісних потягів буде тимчасово обмежено, вивезення триватиме вагонами далекого сполучення та регіональними експресами.

Дані на 12:37. Укрзалізниця призначає додаткові поїзди сполученням Львів – Держкордон (Медика) – Львів.

Частина людей на вокзалі Києва намагалася потрапити до вагона потягу Київ-Львів, але поліція відтіснила їх, передає Суспільне. Люди залишились на пероні, повертаються в переходи та метро. Чутно звуки авіації.

Станом на 12:59. Центральний залізничний вокзал Києва залишається під контролем України. На інфраструктурному об’єкті знаходяться працівники Національної поліції, повідомили в УЗ.

До 14:00 УЗ відправить евакуаційний рейс із Запоріжжя. Деталі у напрямку руху – у начальника потяга та чергового по вокзалу. 

Де працюють і не працюють вокзали в Україні – інформація від Мінінфраструктури (МАПА)

Дані від 14:06

Напружено у Запорізькій області: вокзал Новоолексіївки нині захоплений ворогом, у Мелітополі точаться бої, вокзал не працює.

Вокзал у Запоріжжі працює, поїзди у напрямку Новоолексіївки та Мелітополя не вирушають.

Харків працює наразі у штатному режимі, як і Дніпро та вокзали області у Кривому Розі, Нікополі, Марганці тощо, для далекого та приміського сполучення.

Тимчасово не працюють у Миколаєві та Херсоні, Сумах та Чернігові.

Дані від 16:39. УЗ на сторожі евакуації з Києва пріоритетних груп населення в західному напрямку.

Про це повідомив член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко. 

"Щогодини вивозимо 3000-4000 осіб. Додаткову інформацію дізнавайтеся на київському вокзалі", – зазначив він. 


Дані від 16:46 від УЗ. Додаткові евакуаційні поїзди наразі вирушили з Маріуполя, Волновахи, Запоріжжя, Києва, Попасної, Рубіжного, Сіверська та Вінниці. На черзі Дніпро, Хмельницький та Кривий Ріг.

Потягами перевозять по 4000  українців щогодини. 

ВАЖЛИВЕ НАГАДУВАННЯ ВІД УЗ:

- Ми усвідомлено не даємо чітких анонсів з графіком відправлення та руху. Це дозволяє їхати "поза радарами" і оперативно коригувати маршрут, згідно з підказками зі штабу.

- Сіли у потяг – не треба селфі з геотегом у Шепетівці. Це нівелює пункт 1.

- Вимоги дотримання карантинного режиму для посадки на евакуаційні рейси пом'якшено.

- Наші бригади їдуть у рейсі вже подекуди кілька діб поспіль. Під обстрілами. Без гарячої їжі. Хвилюючись про долю рідних людей, однак разом з пасажирами, бо це наш обов'язок.

Дані на 18.06. З міркувань безпеки пасажирів Укрзалізниця скасовує з 25 лютого приміські поїзди, що курсують між Донецькою областю та Харковом:

  • № 7057 Харків – Бахмут
  • № 7096 Бахмут – Харків
  • № 7088 Костянтинівка – Харків
  • № 7087 Харків – Костянтинівка.

    Дані за 19:08. З міркувань безпеки пасажирів Укрзалізниця скасовує приміський потяг 6809/6810 Запоріжжя-1 – Енергодар.

    Дані від 20:15. Укрзалізниця оголосила низку евакуаційних рейсів зі столиці в західному напрямку

    Відправлення поїздів здійснюються з вокзалу Київ-Пасажирський, у тому числі з приміського вокзалу – слідкуйте за оголошеннями диктора по станції.

    Згідно з розкладом до відправки готові поїзди:

    095 Київ – Рахів о 19:48 (посадку подовжено)
    029 Київ – Ужгород о 20:05 (посадку подовжено)
    049 Київ – Трускавець о 20:12 (додано ще 5 вагонів)
    057 Київ – Ворохта о 20:21
    097 Київ – Ковель 21:22
    007 Київ – Чернівці 0 22:22
    091 Київ – Львів о 22:37

    А також додали низку електричок, які здійснять транзитну доставку з пересадкою в обраному залізничним штабом місті пересадку на запасний дизель-поїзд.

    Зважаючи на обставини, можливі затримки подачі поїздів, але вагонів вдосталь для безпечної евакуації близько 10 000 людей до кінця доби.

Дані на 7:40 26 лютого. 

Київ: рейси на схід та захід відправляються з затримкою через зміни маршрутів та графіків руху безпечними шляхами, скасовано наразі лише швидкісний поїзд до Костянтинівки. Інтерсіті+ 705 та 715 прямуватимуть до Львова замість Перемишля і повертатимуться до Києва. Посадка на 715-й триває.

Електрички на Вінницю та Хмельницький вирушатимуть з приміського вокзалу після 11:00.

Вінниця: евакуаційний дизель-поїзд ДПКр готується до відправки на Львів, рейс човниковий.

Львів: рейси на Перемишль відправляються човниково один за одним, посадка в порядку живої черги.

Запоріжжя: евакуаційний рейс о 8:30.

Харків: пасажирські поїзди далекого сполучення відправляються за графіком, може бути затримка прибуття 141/142 (113/114) Бахмут-Львів.

Додатково евакуаційні рейси об 11:00 та 13:00.

Інформація від 8:32. 

З Києва після 9:00 відправляться два спецрейси до Вінниці з пересадкою на дизель-поїзд до Львова. Посадка з першого перону.

Львів-Перемишль: додано ще три рейси.

Електрички відправлятимуться після 8:00, 12:00, 16:00, а також о 19:55, 00:40 та 05:27.

Інформація щодо курсування приміських поїздів:

Донецький напрямок:

- дизель-поїзди курсують до Венгерівки (перевіряється інформація про пошкодження колій);

- електропоїзди курсують до Святогорська. 

Північний напрямок:

- припинено рух до Злочева, Козачої Лопані, Ніжина та Бахмача.

Львівський напрямок:

- все курсує за графіком.

Південь та центр:

- Дніпро, Нікополь – рух приміських поїздів здійснюється в повному обсязі.

- Запоріжжя – скрізь, крім південного напрямку.

- Одеса – поїзди не курсують до Умані, також із затримкої їде експрес до Ізмаїла.

 

Дані станом на 12:00. 

Укрзалізниця і далі евакуює людей з Києва: 

О 12:30 з Центрального вокзалу Києва вирушитья черговий рейс на захід. Поїзд слідуватиме до Вінниці, де пасажири будуть пересаджені на інший рейс, що прямуватиме ближче до кордону. Аналогічний рейс також планується з Києва о 18:00. Додатково о 14:00 з Київського вокзалу вирушить черговий поїзд до Львова. 

Крім того, Укрзалізниця готує низку рейсів для масштабного вивозу мешканців у бік заходу України. Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках Укрзалізниці та уважно слухайте оголошення на вокзалі. 

 

Інформація станом на 13:05.

УЗ призначила низку евакуаційних рейсів з Києва на захід України.

Так, з Київського вокзалу до або через Львів поїзди рушатимуть за таким графіком:

  • 14:00 – додатковий поїзд №915 до Львова,
  • 15:02 – поїзд №55 до Рахова,
  • 16:50 – поїзд №249 до Чернівців,
  • 17:00 – додатковий поїзд до Ужгорода,
  • 17:12 – поїзд №13 до Солотвино,
  • 18:00 – поїзд до Львова (з пересадкою у Вінниці),
  • 18:30 – поїзд №81 до Ужгорода,
  • 19:06 – поїзд №43 до Івано-Франковська,
  • 19:48 – поїзд №95 до Рахова,
  • 20:05 – поїзд №29 до Ужгорода,
  • 20:12 – поїзд №49 до Трускавця,
  • 20:21 – поїзд №57 до Ворохти,
  • 20:21 – поїзд №59 до Чопа,
  • 22:22 – поїзд №7 до Чернівців,
  • 22:37 – поїзд №91 до Львова.

Дані від 13:27. 

Тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів

Починаючи з 26 лютого цього року, із технічних причин не курсуватиме приміський поїзд №6011/6012 Львів – Трускавець – Львів. 

Починаючи з 27 лютого цього року, тимчасово не курсуватимуть приміські поїзди №6131 Стрий – Самбір та №6134 Самбір – Стрий. 

Просимо пасажирів зважати на тимчасові зміни під час планування подорожей у вказаних сполученнях.

Дані від 14:27. Польща дозволила українцям пересуватися своїми потягами безкоштовно

Польська залізниця в межх гуманітарної допомоги надала мешканцям України дозвіл на безкоштовне користування поїздами категорії TLK та IC до 25 березня.

Все, що потрібно – показати під час посадки у поїзд паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство.

Вакансії
Більше вакансій
Старший дизайнер
Киев Ligamedia
QA-спеціаліст
Киев LIGAZAKON
Розмістити вакансію

Коментарі

Останні новини